Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
To nie ludzie pewnie jakieś tutejsze rospuszczają te ploty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
Należy sobie zadac pytanie : Kto to jest semita????? Otóż SEMICI to są Arabowie i Żydzi, z czego tylko 10 % stanowią Żydzi. Arabowie i Żydzi to odwieczni wrogowie. Czyżby sami Żydzi byli antysemitami ????????
Tak ! Sami Żydzi wywoluja wszedzie antysemityzm. Wiekszość Żydów już nie wierzy w żadnego boga, to ateiści, więc potrzebuja nowego spoiwa dla swojej nacji i dlatego wymyślili ANTYSEMITYZM jako czynnik łaczacy. A nowa ich religia to tzw Religia Holocaustu. Proste jak drut !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! A PRZEDE WSZYSTKIM CHRZEŚCIJANIE... OPAMIETAJCIE SIĘ, PO CO TYLE GORZKICH I ZAJADŁYCH SŁÓW. TA RODZINA CIERPI I BEZ WAS! ALE ZAMIN KOGOKOLWIEK OCENICIE SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE!!!!!!!!!!! NIE WYPOWIDAJCIE FAŁSZYWYCH SŁÓW, KRZYWDZICIE. TE SŁOWA POZOSTANĄ W LUDZKIEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE, W TEJ ATMOSFERZE BĘDĄ WZRASATAŁY DZIECI TEGO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!! BĘDZIECIE ICH WYTYKAĆ PALCAMI SZYDZĄC ""TO TE" JAK ŁATWO JEST WAM OCZERNIAĆ, DLA WIELU MSZA W NIEDZIELĘ ZAŁATWI WSZYSTKO - ŁAWKA W PIERWSZYM RZĘDZIE, KOMUNIA, TACA. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY, A WSZYSTKIM POZOSTAŁYM MIŁEGO DNIA nIEDZIELA JUZ BLISKO, OCZYŚCICIE SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do '' ktosia''... baranie...czytaj BATMAN nie baran.. flecisto je...ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! A PRZEDE WSZYSTKIM CHRZEŚCIJANIE... OPAMIETAJCIE SIĘ, PO CO TYLE GORZKICH I ZAJADŁYCH SŁÓW. TA RODZINA CIERPI I BEZ WAS! ALE ZAMIN KOGOKOLWIEK OCENICIE SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE!!!!!!!!!!! NIE WYPOWIDAJCIE FAŁSZYWYCH SŁÓW, KRZYWDZICIE. TE SŁOWA POZOSTANĄ W LUDZKIEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE, W TEJ ATMOSFERZE BĘDĄ WZRASATAŁY DZIECI TEGO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!! BĘDZIECIE ICH WYTYKAĆ PALCAMI SZYDZĄC ""TO TE" JAK ŁATWO JEST WAM OCZERNIAĆ, DLA WIELU MSZA W NIEDZIELĘ ZAŁATWI WSZYSTKO - ŁAWKA W PIERWSZYM RZĘDZIE, KOMUNIA, TACA. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY, A WSZYSTKIM POZOSTAŁYM MIŁEGO DNIA nIEDZIELA JUZ BLISKO, OCZYŚCICIE SIĘ.
Z czego się oczyśćic ? czy jak klecha romansuje to trzeba być cicho i nie plotkować , bo nie wypada? a jak każdy inny śmiertelnik to można go piętnować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Eustachy~ napisał:
Tak ! ja mam prawo ! i każdy z nas !
A M E N...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenobia napisał:
do '' ktosia''... baranie...czytaj BATMAN nie baran.. flecisto je...ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPŁAN napisał:
To nie ludzie pewnie jakieś tutejsze rospuszczają te ploty
A tutejsze to nie ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! A PRZEDE WSZYSTKIM CHRZEŚCIJANIE... OPAMIETAJCIE SIĘ, PO CO TYLE GORZKICH I ZAJADŁYCH SŁÓW. TA RODZINA CIERPI I BEZ WAS! ALE ZAMIN KOGOKOLWIEK OCENICIE SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE!!!!!!!!!!! NIE WYPOWIDAJCIE FAŁSZYWYCH SŁÓW, KRZYWDZICIE. TE SŁOWA POZOSTANĄ W LUDZKIEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE, W TEJ ATMOSFERZE BĘDĄ WZRASATAŁY DZIECI TEGO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!! BĘDZIECIE ICH WYTYKAĆ PALCAMI SZYDZĄC ""TO TE" JAK ŁATWO JEST WAM OCZERNIAĆ, DLA WIELU MSZA W NIEDZIELĘ ZAŁATWI WSZYSTKO - ŁAWKA W PIERWSZYM RZĘDZIE, KOMUNIA, TACA. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY, A WSZYSTKIM POZOSTAŁYM MIŁEGO DNIA nIEDZIELA JUZ BLISKO, OCZYŚCICIE SIĘ.
wyszlamuj sobie kiche....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Pomagała mu w zakupach.... Kadzi pleban aż śmierdzi.Ona prała mu sutanny,pomagała mu z wakupach,tak jakby sam nie mógł sobie pojechać na zakupy.A co roiła gosposia,a co robił kościelny,organista,katechetka.....Przeważnie księża "obuwają" te osoby w dodatkowe zajęcia.A może pod pozorem pomocy w zakupach jexdzili na bzykanie?A niby pranie sutanny-też na wszelki wypadek gdyby mąż zechciał niespodziewanie przyjść.A o ile mi wiadomo,sutanny nie da się ota tak wyprać w zwykłej pralce.Trzeba ją oddawać do czyszczenia specjalistycznego.A jeśłi nie daj Boże na sutannie zaschło nasienie (co się często księżom zdarza),to na pewno trzeba taką sukienkę oddać do pralni chemicznej. No i nasuwa się pytanie:skąd biedny SOKista miał pieniądze na MONDEO?Czyż to nie przypadkiem podarek księdza za wypożyczanie żony i wreszcie ludzie się o tym dowiedzieli?
ten "biedny SOKista" imał sie róznych zajęć taka troche złota rączka wiec dorabiał do wypłaty wiec nie dziw sie ze miał mondeo i to wcale nie takie nowe Jestem miejscowy i wiem co sie wydarzyło .. w kazdej plotce jest szczypta prawdy.Ludzie dobrze wiedzą co sie działo i to juz od dłuzszego czasu. W małej wiosce nic sie nie ukryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się czepiac cudzej żony skoro można wypożyczyc wyposzczoną zakonnice >>chyba że co lepsze sztuki już przebrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korniszonek napisał:
Wystarczy tej podłości ze strony AGORY i Jej POmiotów. Sprawę trzeba podać do sądu. Czyli zastosować metodę jąkatego Adasia. Za kalumnie rzucane ( nawet ze znakiem ?) trzeba żądać sowitego wynagrodzenia. A swołocz żądająca księżej krwi jest sporo. Przecież członków PPPPPPZPR i Ich pachołków było kilkanaście milionów. A ta swołocz lubi igrzyska. Nawet te naiwne a najlepiej podszyte czyjąś tragedią.
A Ty jesteś miłującym chrześcijaninem, plującym w poście jadem nienawiści , rządnym kary i sowitego wynagrodzenie ! miłujący bliżniego i wybaczający, ! JOP JEJO MA...................... Sfołocz [ /size]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąsaty sam bolo napisał:
Jestem miejscowy i wiem co sie wydarzyło ...
Jak wiesz to powiedz - bzykal te żonę czy nie bzykał ? bo ja już zglupialem i nie wiem kogo sluchać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuje moi drodzy za bogatą tacę z okazji moich imienim wydałem ją sumienni dzieki wam kupilem 10 zgrzew wódy i pojade za miesiac w alpy tylko musze sobie inna babe znalesc a wy pracujcie ciezko na mnie kochani BÓG wam w niebie wynagrodzi jak i mi trudy życia i te niecne słowa tych ktorzy sie mi przeciwstawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! A PRZEDE WSZYSTKIM CHRZEŚCIJANIE... OPAMIETAJCIE SIĘ, PO CO TYLE GORZKICH I ZAJADŁYCH SŁÓW. TA RODZINA CIERPI I BEZ WAS! ALE ZAMIN KOGOKOLWIEK OCENICIE SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE!!!!!!!!!!! NIE WYPOWIDAJCIE FAŁSZYWYCH SŁÓW, KRZYWDZICIE. TE SŁOWA POZOSTANĄ W LUDZKIEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE, W TEJ ATMOSFERZE BĘDĄ WZRASATAŁY DZIECI TEGO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!! BĘDZIECIE ICH WYTYKAĆ PALCAMI SZYDZĄC ""TO TE" JAK ŁATWO JEST WAM OCZERNIAĆ, DLA WIELU MSZA W NIEDZIELĘ ZAŁATWI WSZYSTKO - ŁAWKA W PIERWSZYM RZĘDZIE, KOMUNIA, TACA. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY, A WSZYSTKIM POZOSTAŁYM MIŁEGO DNIA nIEDZIELA JUZ BLISKO, OCZYŚCICIE SIĘ.
NO TAK TA TACA TO DLA NICH NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ MSZY!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
ty idioto temat nie wygodny,pedofilie bzykają dzieci,a ty temat zamiatasz po dywan,powiedz tym swoim zbokom dosyć pederastów w sukiennkach,skandal w Iraldii,obecnie w Niemczech USA,Australii,,,,,,,módl się za nich ,albo niech się kastrują,masz ten celibat wymyślony dla majątków,,,,bagno jedno,do roboty by sie wzieli nieroby jedne,coraz bardziej chamsy się zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://patrz.pl/zdjecia/zdrowaski http://www32.patrz.pl/u/f/28/15/43/281543.jpg http://www27.patrz.pl/u/f/23/12/04/231204.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arcy napisał:
Po co się czepiac cudzej żony skoro można wypożyczyc wyposzczoną zakonnice >>chyba że co lepsze sztuki już przebrane.
A GUMOWE LALE Z PODGRZEWACZEM?W SEX-SZOPIE MOŻNA KUPIĆ.PO TRZECH TACACH JUŻ BY MIAŁ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyki : Gorący temat 42 Użytkowników czyta ten temat (42 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Eustachy~ napisał:
Jak wiesz to powiedz - bzykal te żonę czy nie bzykał ? bo ja już zglupialem i nie wiem kogo sluchać...
JĄ BZYKAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...